Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji niedochodowych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciac

Czytaj więcej...

Biznes społeczny

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects gorąco namawiamy do wzięcia udziału w akcji „Biznes społeczny”. W ramach naszego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę dostać od fundacji nieodpłatne treningi biznesowe – jako upominek w rewanżu za oferowaną przez ich pracodawcę dobroczynność. Do tej pory treningi rozlosowano wśród ośmiu przedsiębiorstw – co miesiąc wylosowywana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Zespół uczestników szkolenia będzie miał możliwość wybierac miejsce ralizacji spotkania, dogodną dla swoich ludzi datę, a co najważniejsze - temat warsztatu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od kompetencji interpersonalnych, przez przywództwo i motywowanie albo warsztaty handlowe, po marketing i reklamę.

Jak na razie z oferowanego wsparcia skorzystali: Ustecki Uniwersytet Trzeciego Wieku - Żyj kolorowo, Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o. o., Urząd Gminy w Pakosławicach, Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców .

Wspierane kampanie: Students-Retirees Intergenerational Learning Circles, Bądź filarem swojej firmy, emerytura może poczekać - szkolenia dla osób pracujących powyżej 50 roku życia , Elastyczność i innowacyjność, Nowoczesne technologie wytwarzania - Twoje lepsze jutro, Wykorzystanie potencjału kobiet 45+ dla rozwoju oferty edukacyjnej w Nowym Mieście Lubawskim

Szkolenia dla beneficjentów w tym programie charytatywnym realizujemy w obiektach kongresowych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Czerwony Jeleń w Tuszowie Dolnej i Stary Kasztel w OławieOpolu.

Naszym partnerem w promocji wolontariatu firm jest spółka coachingowa Akademia Huma Resources z Krakowa. To najlepsza firma w zakresie gier biznesowych, wydarzeń integracyjnych i wybranych treningów z zakresu zarządzania. W konsorcjum oferujemy Państwu następujące narzędzia:

- Interaktywne gry biznesowe z dziedziny zarządzania projektami, planowania makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, optymalizacji produkcji a także sprzedaży i polityki handlowej

- Oparte na zabawach terenowych wydarzenia team building o intensywnie edukacyjnym zabarwieniu – scenariusze uczące kompetencje z zakresu pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej, kierowania ludźmi czy rozwiązywania konfliktów.

- Treningi biznesowe z poniższego zakresu: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, motywowanie, kreatywne myślenie, oraz problematyka handlowa

Jako współpracownik tej agencji możemy zaproponować upust na wszystkie opisane tutaj programy – 45procent dla każdego kto powoła się na nas. Ponadto chętnie zaproponujemy na życzenie program doradczo coachingowi pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi:
body>