Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji niedochodowych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciac

Czytaj więcej...

HR to ja

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, w których większość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Podchodzenie w instrumentalny sposób do swojej załogi czy też przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko część przewinień, jakie niejednokrotnie można zobaczyć w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Gdy stosunki panujące w jakiejś firmie między pracodawcą a załogą należałoby poprawić, to z chęcią spróbuję w tym pomóc. W pracy, którą wykonuję skupiam się przede wszystkim na szerszym spojrzeniu na zagadnienie, zajmując się wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, zapoznać się z jej planami, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Z całą pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy zdobyte doświadczenie. Między innymi ukończyłam studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalności związanej z psychologią pracy. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, zapisując się na dodatkowe kursy z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa oraz sposobów mediacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Dotychczas miałam okazję współpracować z wieloma prywatnymi firmami, ale też z urzędami różnego szczebla i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Zajmuję się także pracami wdrożeniowymi dotyczącymi sposobów związanych z zarządzaniem pracowniczymi zasobami, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych artykułów w prasie branżowej.


Każde moje zlecenie to między innymi ochrona informacji o wszelkich sprawach, zaufanie moich klientów będą dla mnie niezwykle istotne. Zajmuję się między innymi realizacją personalnych audytów, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  oraz ulepszam zagadnienia związane z kadrami. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi:
body>