Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji niedochodowych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciac

Czytaj więcej...

Programy uczelniane – wyjazdy do Anglii

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasza jednostka organizuje warsztaty i programy wyrównawcze dla studentów przeprowadzających się do Ameryki lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Dają szansę one na szybką aplikacje do docelowej zawodowej placówki edukacyjnej. Jak dotychczas prowadziliśmy m.in. tu wymienione kursy: 

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr H47/USA:

Zawody związane z opieką zdrowotną - kompleksowe Programy zapewniają uczniom orientację w branży opieki zdrowotnej i pomagają udoskonalić wiedzę i umiejętności związane z opieką zdrowotną. Omawiane zagadnienia obejmują zazwyczaj (ale nie wyłącznie) przegląd świadczenia opieki zdrowotnej; opieka nad pacjentem, w tym ocena parametrów życiowych, mechaniki ciała i diety; Anatomia i fizjologia; identyfikacja i wykorzystanie sprzętu medycznego i materiałów; terminologia medyczna; higiena i zapobieganie chorobom; pierwsza pomoc i procedury CPR; procedury laboratoryjne; oraz etyczne i prawne obowiązki.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr K96/USA:

Na kursach EKG Technology uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania czynności elektrokardiograficznych oraz poznają układ sercowo-naczyniowy (w tym jego funkcje, choroby i rytmy); Maszyny EKG; oraz stosowanie leków i ich skutków. Warsztaty te zazwyczaj obejmują również ogólne tematy opieki zdrowotnej, takie jak podstawowa anatomia i fizjologia, opieka nad pacjentem, pierwsza pomoc i CPR, identyfikacja i użycie sprzętu medycznego oraz terminologia medyczna.

Formalna definicja programów nr I71/USA:

Programy budowy odzieży zapewniają młodzieży wiedzę i umiejętności w zakresie konstruowania, modyfikowania i naprawy odzieży i wyrobów włókienniczych. Tematy zajęć obejmują zazwyczaj pomiary, tworzenie i przygotowanie wzorów oraz różne techniki szycia; tematy mogą również obejmować obsługę klienta, zasady projektowania mody i zarządzanie firmą. Kursy te mogą również oferować specjalistyczną wiedzę na temat określonego rodzaju odzieży.

Charakterystyka programów nr K79/USA:

Szkolenia z mechaniki rolniczej i niezależnego studium budowy, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają młodzieży poruszanie tematów związanych z mechaniką rolniczą i / lub budową. Niezależne Szkolenia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr L16/USA:

Programy w niezależnym badaniu zasobów naturalnych, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z zasobami naturalnymi. Niezależne Seminaria mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Charakterystyka kursów nr H98/UK:

W tych kursach studenci zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie poszczególnych aspektów blachy. Przykłady obejmują indywidualne Warsztaty rozwoju linii promieniowej, wytwarzania triangulacji i tak dalej.Tagi:
body>